📲 Дізнавайтеся подробиці за телефонами:
Кафедра: +38 (050) 634-30-60
+38 (057) 707-66-28
Приймальна комісія: +38 (057) 707-69-56

Про нас

КАФЕДРА РОЗПОДІЛЕНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Кафедра здійснює підготовку спеціалістів, які отримують знання в області комп’ютерних технологій, математичного моделювання, економічного менеджменту, управління технічними, економічними, екологічними та соціальними системами. Учбові плани забезпечують поглиблене вивчення англійської мови та комп’ютерних технологій. Кафедра є учасником освітніх програм компаній Microsoft та Oracle.

Студенти кафедри проходять підготовку в класах, які оснащені сучасними персональними комп’ютерами та мають власну велику електронну бібліотеку підручників і наукової літератури. Студенти старших курсів проходять міжнародну сертифікацію. Викладачі кафедри – кваліфіковані спеціалісти в своїй галузі, які мають відповідні сертифікати.

Microsoft IT Academy
Microsoft IT Academy

Microsoft IT Academy

Microsoft IT Academy - кафедра забезпечується комплексними навчальними програмами, які дозволяють підготувати слухачів до сертифікованих екзаменів Microsoft Certified Professional (MCP), Microsoft Office Specialist (MOS).

Oracle Academy
Oracle Academy

Oracle Academy

Oracle Academy - це низка навчальних програм, матеріалів та ресурсів для навчання студентів провідним технологіям, які розробляються корпорацією Oracle.

Office 365
Office 365

Office 365

Microsoft Office 365 – це набір web – сервісів, який надає доступ до різних програм та послуг на основі платформи Microsoft Office. Студенти мають можливість використовувати на основі підписки.

DreamSpark Premium
DreamSpark Premium

DreamSpark Premium

Microsoft DreamSpark Premium - програма компанії Microsoft, яка дозволяє студентам кафедри безкоштовно використовувати великий перелік програмного забезпечення.

Комп'ютерна інженерія

Спеціальність:Програмне забезпечення інформаційних технологій Інтернету речей;

Конкурсна пропозиція:Прикладна комп'ютерна інженерія;
Кваліфікація:
Бакалавр: технічний фахівець в області обчислювальної техніки (строк навчання 4 роки);
Магістр: професіонал в області обчислювальної техніки (6 років);

Обрав напрям «Комп'ютерна інженерія», студенти отримають достатні знання для розробки та експлуатації комп`ютиризованих систем, у тому числі комп’ютерних систем обробки інформації та управління, інформаційно - аналітичних систем, інформаційних систем проектування, систем штучного інтелекту та програмного забезпечення автоматизованих систем, інтелектуальних систем обробки інформації та прийняття рішень. Відповідно до договору з корпорацією Microsoft кафедра включена до програми Microsoft IT Academy. Бере участь у освітній програмі Oracle.

Microsoft IT Academy

Відповідно договору з корпорацією Microsoft кафедра включена до програми Microsoft IT Academy. Програма Microsoft IT Academy - це глобальне рішення в області ІТ освіти, яке дозволяє навчальним закладами проводити якісне навчання з метою надати студентам необхідні знання та вміння для побудови успішної професійної кар’єри та життя в інформаційному суспільстві.

Цілі програми:

Запропонувати освітню програму єдину для всіх країн світу, яка дозволить студентам отримати необхідні вміння в області ІТ;
Надати електронні освітні засоби та ресурси, доступні в будь – який час і в будь – якому місці;
Поєднати вивчення теорії з придбанням практичних навиків у сфері ІКТ, необхідних випускникам для успішної роботи;
Поєднати вивчення теорії з придбанням практичних навиків у сфері ІКТ, необхідних випускникам для успішної роботи;

Oracle IT Academy

Відповідно договору з корпорацією Oracle, кафедра включена до програми Oracle IT Academy. «Oracle Academy» - це набір учбових програм, матеріалів та ресурсів для навчання студентів передовим ІТ - технологіям, до яких належать розроблені корпорацією Oracle технології зберігання, обробки і управляння великими об’ємами інформації, а також різноманітні бізнес – додатки для підприємств.

Цілі програми:

Запропонувати освітню програму єдину для всіх країн світу, яка дозволить студентам отримати необхідні вміння в області ІТ;
Надати електронні освітні засоби та ресурси, доступні в будь – який час і в будь – якому місці;
Поєднати вивчення теорії з придбанням практичних навиків у сфері ІКТ, необхідних випускникам для успішної роботи;
Підготувати кваліфіковані кадри для роботодавців, які зможуть залучати талановитих і здібних фахівців, які вивчили технології Oracle;

Сертифікація

Кафедра є міжнародним сертифікованим центром сертифікації Certiport для студентів

Кафедра пропонує ряд сертифікаційних програм, що охоплюють широкий спектр професій в ІТ- галузі, а також сферу використання ІКТ в додаток до інших спеціальностей. Дані сертифікації ретельно розробляються експертним співтовариством ІТ- фахівців для забезпечення відповідності вимогам ефективного і правильного використання технологій. Сертифікаційні іспити (тести) перевіряють здатність виконувати конкретні професійні обов'язки і вирішувати завдання, які стоять перед ІТ- фахівцями в реальному житті. Сертифікація Microsoft - одна з найбільш суворих і шанованих систем оцінки знань в ІТ- індустрії.

Сертифікаційні програми для студентів:

 • Adobe Certified Associate
 • Autodesk Certified User
 • Certiprep for Microsoft Office Certifications
 • CompTIA Strata
 • HP Accredited Technical Associate
 • Internet and Computing Core Certification
 • Intuit QuickBooks
 • Microsoft Certified Educator
 • Microsoft Office Specialist
 • Microsoft Office Specialist 2003
 • Microsoft Technology Associate

Студенти, які отримали такого роду сертифікати ще в освітньому закладі, отримують серйозну перевагу на ринку праці.

Абітурієнту

Приймальна комісія НТУ «ХПІ» працює протягом року. Ми готові відповісти на запитання стосовно прийому до нашого університету. У нас ви можете отримати інформаційні матеріали про правила прийому

Чекаємо на вас щоденно (окрім вихідних) з 9-00 до 17-00 за адресою: вул. Кирпичова 2, НТУ «ХПІ», вечірній корпус, к.6 (деканат факультету «КІТ»).


ІНФОРМАЦІЯ:

 • Паспорт;
 • Атестат;
 • Ідентифікаційний код;
 • 6 фотографій (3х4);
 • Медична довідка 086У ( копія завірена в НТУ «ХПІ»);
 • Приписне свідоцтво (для юнаків);
 • Сертифікати ЗНО;
Дзвоніть (057) 707-69-56.

ПРЕДМЕТИ ЗНО:

Основні: Математика, Українська мова;
Додаткові: Іноземна мова або історія.

Контакти

РАСКІН ЛЕВ ГРИГОРОВИЧ

– завідуючий кафедри Розподілених інформаційних систем і хмарних технологій Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор. Область наукових інтересів: теорія ймовірностей, випадкові процеси, методи оптимізації, системи штучного інтелекту.

Адреса:

 • т.(057) 707-66-28 м.(050) 634-30-60
 • Україна, Харків
  вул. Пушкінська, 79-2, 1 поверх
  61002